درباره ی ما

 

شرکت کربن اکسپلورر ، جزو محدود تولیدکنندگان گرافن در کشور است که با هدف رشد دانش تخصصی کشور و خودکفایی در برابر واردات مواد ارزشمند و پرکاربرد گرافنی تشکیل شده است.

 

تیم ما

کمال-محمدی-فرد

دکتر کمال محمدی فرد

مدیر عامل

هم بنیانگذار و مدیرعامل کربن اکسپلورر و بیش از 15 سال تجربه در زمینه تولید و مشاوره مواد نانو 1D و 2D.


کمال یک تحلیلگر نانومواد بسیار قابل احترام و باتجربه است ، و دانش کاملی از کلیه جنبه های مربوط به بازار افزودنیهای نانو در صنعت رنگ دارد. وی فارغ التحصیل دکترای مهندسی شیمی از دانشگاه فردوسی مشهد است.h6

مائده-کامل

دکتر مائده کامل

مدیر تحقیق و توسعه

هم بنیانگذار و مدیر ارشد تحقیق و توسعه کربن اکسپلورر و دارای بیش از 8 سال تجربه در سنتز و کاربرد گرافن 2D.


مائده یک مربی تحقیق و توسعه بسیار قابل احترام و باتجربه است و دانش کاملی از کلیه جنبه های مربوط به کاربرد نانو گرافن در چندین صنعت مانند تولید رنگ، بتن، کامپوزیت ها و مواد ضد عفونی کننده دارد. وی فارغ التحصیل دانشگاه پيام نور مشهد در رشته دکترای شیمی فیزیک با بیش از 12 مقاله علمی ISI بسیار پر استناد است.

رضا-رجبی

مهندس رضا رجبی

مدیر مالی و ارتباط با مشتری

هم بنیانگذار، مدیر مالی و منابع انسانی کربن اکسپلورر


دارای مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد مهندسی صنایع و همچنین دانشجوی دکتری مدیریت استراتژیک است؛ عهده دار مدیریت مالی، منابع انسانی (نظارت بر کارمندان و نظارت دائم بر بهبود محیط کسب‌ و کار) و مدیر ارتباط با مشتری می باشد.

امیرحسین-تاجریزی

مهندس امیرحسین تاجریزی

مدیر اجرایی

هم بنیانگذار و مدیر اجرایی کربن اکسپلورر


دارای مدرک کارشناسی مهندسی صنایع و کارشناسی ارشد مهندسی نانو از دانشگاه علم و صنعت است و با اشتیاق و مسئولیت پذیری نسبت به کلیه همكاران و کارمندان و داشتن مهارت بالایی در مذاکره ، همیشه مسیرهای انجام همه وظایف را به موقع و با بازدهی بالا تسهیل می کند.

Mohammad-Amin-Soleymani

مهندس محمد امین سلیمانی

مدیر بازرگانی و تولید

هم بنیانگذار و مدیر تولید و بازرگانی کربن اکسپلورر


دارای مدرک کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک در دانشگاه شهید بهشتی است و مشتاق و مسئول در برابر کلیه همكاران و کارکنان با مهارت های بالای نظارت و هدایت خط تولید و کنترل کیفیت است.
EnglishIran